interesantne stvari u Badovincima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plakala sam sto nemam nove cipele,a onda sam ugledala devojcicu bez ijedne noge.

2 posters

Ići dole

Plakala sam sto nemam nove cipele,a onda sam ugledala devojcicu bez ijedne noge. Empty Plakala sam sto nemam nove cipele,a onda sam ugledala devojcicu bez ijedne noge.

Počalji  milanovic65 Uto Apr 20, 2010 7:55 pm

Ako odlucite da se sastanete sami sa sobom,sa strahovima koji vas lome ,ako vam nebitne materijalne stvari kreiraju zivot,setite se onih,koji bi samo malo sunca da ih nadje.Ako ne mozete da pronadjete u sebi bar malo samilosti,vere i ljubavi za bliznjeg,upitajte se :do koga je to?Otvorite svoje srce za male stvari,za jedan blag osmeh za deciju igru pod nebom,za susret sa starim prijateljima.Najbolje stvari u zivotu su besplatne.Ne trosite ovozemaljsko prisustvo ,na prolazan let.Nahranite ptice,nazovite ljude bracom,smej te se!!!I videt cete,kako je zivot lak i kad je tezak.Jer u zivot nismo poslani da budemo srecni,nego da tu srecu zasluzimo.Cuvajte Vasa dvorista od lazi i spletki,jer ako jednom moradnete da ga napustite,pamtit cete svaki njegov kamen.Pod tudjim nebom mozda iu nadjete nove prijatelje,ali tuga ostaje stara.Neka ova prica bude poziv za druzenje medju dobrim ljudima,trazenje srece u malim,a tako velikim stvarima,i neka nas navede na zahvalnost,sto smo bas tu gde jesmo.Sa svojima ,pod svojim nebom zaspali i probudjeni srecni!!!

milanovic65

Broj poruka : 4
Datum upisa : 20.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Plakala sam sto nemam nove cipele,a onda sam ugledala devojcicu bez ijedne noge. Empty Re: Plakala sam sto nemam nove cipele,a onda sam ugledala devojcicu bez ijedne noge.

Počalji  zare72 Sub Jun 04, 2011 9:57 pm

malo je ljudi koji razmisljaju ovako

zare72

Broj poruka : 2
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu