interesantne stvari u Badovincima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karijeristi su ljudi,koji za sobom ostavljaju samo bivse prijatelje.

2 posters

Ići dole

Karijeristi su ljudi,koji za sobom ostavljaju samo bivse prijatelje. Empty Karijeristi su ljudi,koji za sobom ostavljaju samo bivse prijatelje.

Počalji  milanovic65 Sre Apr 21, 2010 7:46 pm

Danas sam srela COVEKA,bivseg COVEKA.To vise nije individua,to je skladiste zla i bola.Danas sam srela bivseg PRIJATELJA i to vise nije prijatelj,nego luka jada.Danas sam srela bivse LJUDE medju njima i shvatila da Covek nije bice,da Prijatelj nije covek,i da se sve vrti u krug.Kad se zateknete na liniji sa njima,kojim putem krenuti,a biti siguran da neces biti povredjen.Tesko je naci se na raskrscu ,a ne znati pravoga puta.Okrenite se prema suncu,jer,ako suza krene radi lose reci,slazite da je od sjajaNadjite stazu,paralelnu,odvojite zrno od kukolja.Odlucila sam se za manju varijantu.Bit cu ja COVEK bit cu PRIJATELJ,i ako ikada zalutaju Ti prosli Ljudi,mozda prepoznaju svetlo!!!!Vreme provedeno sa njima saljem u zaborav,molitvi dusu otvaram,i nalazim mir.Vjecna pjesma ,topla ljudska rijec,sve mi je dala ta molitva,u polutami svesti.Vratila sam Coveka medju Ljude,Prijatelja medju prijatelje,nasla smisao u svemu.Dovoljno je ponekad otpustiti strazare bola,dati srcu neka leti,i tek tako slobodni,u molitvi sjedinjeni na vrata raja bezbrizni doci.I Covek i Prijatelji I verni i neverni,jednom ce stati na ista vrata zakucati,i s licem SVEVISNJEG se suociti.Ucite,molite,darujte!!!

Nekom pelin nekom struk bosiljka,nekog kazni nekog blagosilja!!!!

milanovic65

Broj poruka : 4
Datum upisa : 20.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Karijeristi su ljudi,koji za sobom ostavljaju samo bivse prijatelje. Empty sofokle

Počalji  ArnautovicM Sre Apr 21, 2010 11:34 pm

Mislioci.Covek moze da ih shvati ali tesko razume.Moze i da razume njihov jezik ali ne i da ga prevede na obican.
Zasto?Zato sto to i nije jezik vec misao a misao se nerazume vec shvata...jednostavno je tu,negde,unutra,popunjava prazninu u mozgu i otvara oci ka,nekom novom svetu,koji nije svima dostupan.Samo misliocima i delom onima koji ga razumeju.A neznaju da govore.Neki su rodjeni i samo znaju da slusaju a neki samo da umru.To je svrha smrtnika.Da umru.

ArnautovicM

Broj poruka : 6
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu