interesantne stvari u Badovincima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hakovanje facebook naloga!

+22
Milos123
SAJANAC
Genije
Pilicar
bauk
ShanDu
Denisvracaric
underworld holocaust
banovka
lalala
stefanunkown
zivorada
nikolas1998
SDM
kameni
Veljko
Vladan1996
Kezai
Djurdja
Paun91
ArnautovicM
zumbul
26 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty hakovanje facebook naloga!

Počalji  zumbul Sre Apr 21, 2010 11:42 pm

zelite li da pristupite fejsbuk nalogu nekog drugog?da prepravljate,pisete,radite sve sto zelite?
moze i to uz pomoc jednog malog programcica koji je pisan za skeniranje fb-a a vi odvajajte password-e koji vam odgovaraju.da bi ga dobili,morate se registrovati ovde i otvoriti novu temu sa stvarima sta bi zeleli da dobijete od programa pa cu vam poslati na mail.odgovornost je vasa.inace provereno je...radi.
zumbul
zumbul
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : Space

https://badovinci.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty moze ovako?

Počalji  ArnautovicM Čet Apr 22, 2010 11:14 am

Facebook opet. Mislim da će me gospodin Mark na kraju upucati. Ali dobro. Dok čekate tekstove u kojima ćete naći uputstva kako da počinite neka krivična dela i zbog čega će vam neko prebiti prste, evo malo zabave zbog koje će vas neki ljudi možda manje voleti. Ali ko im je kriv kada u svoje albume na FB-u stavljaju kojekave fotke, zar ne?
Dobro vam je poznato da u suštini ne možete gledati albume ljudi koji vam nisu "prijatelji" u ovoj socijalnoj mreži. Ono što vam nije palo na pamet je da u kodu FB-a postoji greška koju možemo jako jednostavno eksploatisati i videiti bilo koji album - čak i albume ljudi koji nam nisu "prijatelji" Kako? Obratite pažnju.
Pretpostavimo da je naš drugar, koga ćemo u svrhu ovog teksta zvati Srdjan, napravio album na FB-u. Mi taj album možemo videti jer nam je Srdjan "prijatelj" na sistemu. Album se nalazi na adresi: https://www.facebook.com/album.php?aid=-3&id=1503453566&l=zzd4r Posmatrajmo ovaj link malo. Šta sve tu vidimo?
aid=-3
id=1503453566
l=zzd4r
Tri nepoznate. Dakle, ako bismo bili u stanju da saznamo koje vrednosti treba postaviti kako bismo videli fotke neke Jelene tamo koja je stavljala svašta naš bi život bio savršen, jel da? Nađite život. Elem, pošto nemam FB nalog nisam mogao da nađem neku Jelenu te je ovaj eksperiment urađen apsolutno nasumično. Neću reći u čiji sam album upao pošto će čovek možda videti ovaj tekst. Nego, da se vratimo temi. Dakle, imamo tri nepoznate promenljive. Prva, "aid" definiše ID albuma koji gledamo. Druga, "id" definiše korisnika koga gledamo i treća, "l" ukazuje na konkretan album.
Krenimo redom, aid uvek znamo jer ako niste primetili, to je uvek ista vrednost za sve korisnike i ona je "-3". Ok. Sada nam je potreban ID korisnika. I to lako možemo saznati. Zanima vas neka osoba, nađite je preko Search. Pređite mišem preko njene sličice i browser će vam pokazati URL tog profila. U tom URL ćete videti vrednost za "id". Nešto ovako: www.facebook.com/addfriend.php?id=012666789 Divno, sada imamo dve od tri promenljive. E, ova treća je i najteža. FB koristi sistem nasumičnih brojeva i znakova kao traljav vid zaštite pristupa albumima. Vrlo traljavo. Ako upotrebimo samo malo mozga uvidećemo da se ta vrednost dobija iz sledećeg niza karaktera: "0123456789abcdef" iz kog izvlači samo 5 karaktera. Nezgodno. Ili možda nije. Tu vam u pomoć dolazi programče Burp Suite. U pitanju je program koji služi za različite vidove napadanja web sajtova. Upotreba je krajnje jednostavna, programu date adresu koju želite da prečešlja. Obratite pažnju na sliku ispod, programu je rečeno da menja samo vrednosti za krajnju promenljivu tako što je stavljeno �� za tu vrednost.

U tabu pod imenom "Payload" izaberite Custom iterator i stavite vrednost 0123456789abcdef a veličina ulaznih podataka neka uvek bude 5. Program će sada za vas pokušavati sve moguće kombinacije dok ne nađe onu pravu i TADAAAA! Burp će vam u jednom momentu prikazati stranicu sa albumom. Otvorite link koji vam program pokaže u browseru i imate pun pristup albumu iako vam ta osoba nije prijatelj.
I takooooo…

ArnautovicM

Broj poruka : 6
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: Hakovanje FB-a

Počalji  Paun91 Čet Apr 22, 2010 2:47 pm

Obican brute force -.-
Paun91
Paun91

Broj poruka : 10
Datum upisa : 20.04.2010
Godina : 32
Lokacija : Badovinci

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  zumbul Pet Apr 23, 2010 10:41 pm

jeste,ali treba znati da ga koristis.Lako je sa mail freezer-om ali nije sve tako kako izgleda.Ja skinuo programe,instalirao keyloger na zrtvin racunar,pokrenuo server na njegovom kompu tj.sam se pokrenuo,sve sljaka boze mili i probudim Evil or Very Mad se sa spijunom u mom kompu.Ajde sto ja kupim password-e ali sto moj komp salje nekom! Bruka od sramote! Ej Srbijo kada ces se probuditi i hakere poslati u pm?
zumbul
zumbul
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : Space

https://badovinci.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  Djurdja Pet Jun 10, 2011 5:06 pm

Jel mogu ja da dobijem taj programcic za provaljivanje sifre? Very Happy
Zelim da proverim jedan fb nalog Smile

Djurdja

Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  Kezai Pon Feb 27, 2012 9:10 pm

Mogu li da dobijem taj programcic?

Kezai

Broj poruka : 1
Datum upisa : 27.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty RE:Hack program

Počalji  Vladan1996 Čet Mar 08, 2012 7:11 pm

Mozes li poslati taj program za hakovanje ili link.

Vladan1996

Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty poslji program za hakovanje

Počalji  Veljko Pon Mar 19, 2012 2:36 pm

zumbul ::zelite li da pristupite fejsbuk nalogu nekog drugog?da prepravljate,pisete,radite sve sto zelite?
moze i to uz pomoc jednog malog programcica koji je pisan za skeniranje fb-a a vi odvajajte password-e koji vam odgovaraju.da bi ga dobili,morate se registrovati ovde i otvoriti novu temu sa stvarima sta bi zeleli da dobijete od programa pa cu vam poslati na mail.odgovornost je vasa.inace provereno je...radi.

Veljko

Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty zumbul

Počalji  kameni Sub Apr 14, 2012 9:42 pm

jer mozes da mi posaljes link za fb hakovanje profila

kameni

Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty hakovanje facebook naloga

Počalji  kameni Sub Apr 14, 2012 9:52 pm

jer mozes da mi posaljes link za hakovanje fb profila

kameni

Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  SDM Pon Apr 16, 2012 12:39 pm

Zeleo bih i ja program za hakovnaje fb-a, molim vas ako je moguce! Unapred hvala!

SDM

Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  nikolas1998 Uto Jul 03, 2012 9:17 pm

zumbul ::zelite li da pristupite fejsbuk nalogu nekog drugog?da prepravljate,pisete,radite sve sto zelite?
moze i to uz pomoc jednog malog programcica koji je pisan za skeniranje fb-a a vi odvajajte password-e koji vam odgovaraju.da bi ga dobili,morate se registrovati ovde i otvoriti novu temu sa stvarima sta bi zeleli da dobijete od programa pa cu vam poslati na mail.odgovornost je vasa.inace provereno je...radi.

Sta jos trebam da uradim da bi dobio link od programa???

nikolas1998

Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty LINK PROGRAM

Počalji  zivorada Sre Sep 19, 2012 12:58 am

DAJ LINK PROGRAMA ZA HAKOVANJE FACEBOOK-A I DA JE BESPLATAN,BEZ IKAKVOG PLACANJA

zivorada

Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  stefanunkown Čet Jan 03, 2013 1:53 pm

Posalji mi na link kako hakovati facebook profil???

stefanunkown

Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  lalala Čet Jan 17, 2013 11:00 pm

ArnautovicM, u vezi ovog tvog objasnjenja, u programu Burp Suite, ne vidim opciju Payload? Hvalaa unapred Very Happy

lalala

Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  banovka Pon Jan 21, 2013 2:20 am

I meni bi trebao taj programic za hakovanje, necu ga zloupotrebljavati obecavam Smile O:)

banovka

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  underworld holocaust Čet Jan 31, 2013 2:12 pm

zumbul ::zelite li da pristupite fejsbuk nalogu nekog drugog?da prepravljate,pisete,radite sve sto zelite?
moze i to uz pomoc jednog malog programcica koji je pisan za skeniranje fb-a a vi odvajajte password-e koji vam odgovaraju.da bi ga dobili,morate se registrovati ovde i otvoriti novu temu sa stvarima sta bi zeleli da dobijete od programa pa cu vam poslati na mail.odgovornost je vasa.inace provereno je...radi.


Kako mislis da posaljes programcic za hackFB,gde da ti se javim mailom da mi posaljes?

underworld holocaust

Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Jaaa

Počalji  Denisvracaric Pet Feb 01, 2013 11:18 pm

Veljko ::
zumbul ::zelite li da pristupite fejsbuk nalogu nekog drugog?da prepravljate,pisete,radite sve sto zelite?
moze i to uz pomoc jednog malog programcica koji je pisan za skeniranje fb-a a vi odvajajte password-e koji vam odgovaraju.da bi ga dobili,morate se registrovati ovde i otvoriti novu temu sa stvarima sta bi zeleli da dobijete od programa pa cu vam poslati na mail.odgovornost je vasa.inace provereno je...radi.

Denisvracaric

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Mogu li ja da dobijem taj program?

Počalji  Denisvracaric Sub Feb 02, 2013 9:13 am

zumbul ::zelite li da pristupite fejsbuk nalogu nekog drugog?da prepravljate,pisete,radite sve sto zelite?
moze i to uz pomoc jednog malog programcica koji je pisan za skeniranje fb-a a vi odvajajte password-e koji vam odgovaraju.da bi ga dobili,morate se registrovati ovde i otvoriti novu temu sa stvarima sta bi zeleli da dobijete od programa pa cu vam poslati na mail.odgovornost je vasa.inace provereno je...radi.

Denisvracaric

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  ShanDu Uto Feb 26, 2013 5:32 pm

Denisvracaric ::
zumbul ::zelite li da pristupite fejsbuk nalogu nekog drugog?da prepravljate,pisete,radite sve sto zelite?
moze i to uz pomoc jednog malog programcica koji je pisan za skeniranje fb-a a vi odvajajte password-e koji vam odgovaraju.da bi ga dobili,morate se registrovati ovde i otvoriti novu temu sa stvarima sta bi zeleli da dobijete od programa pa cu vam poslati na mail.odgovornost je vasa.inace provereno je...radi.

Posalji i meni, pls :\ ?

ShanDu

Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  bauk Čet Mar 14, 2013 10:11 am

I meni je hitno potreban taj program...

bauk

Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  Pilicar Sre Apr 03, 2013 11:08 pm

zumbul ::zelite li da pristupite fejsbuk nalogu nekog drugog?da prepravljate,pisete,radite sve sto zelite?
moze i to uz pomoc jednog malog programcica koji je pisan za skeniranje fb-a a vi odvajajte password-e koji vam odgovaraju.da bi ga dobili,morate se registrovati ovde i otvoriti novu temu sa stvarima sta bi zeleli da dobijete od programa pa cu vam poslati na mail.odgovornost je vasa.inace provereno je...radi.

uradio sam sve posalji mi to sto treba Very Happy P.S. nemam pristup njenom kompijuteru Very Happy

Pilicar

Broj poruka : 2
Datum upisa : 03.04.2013
Godina : 29
Lokacija : Paracin

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  Genije Čet Apr 11, 2013 11:28 am

moze ovo za hakovanje fb profila...hvala...pooooz

Genije

Broj poruka : 1
Datum upisa : 11.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty aaa

Počalji  SAJANAC Sub Maj 04, 2013 7:51 pm

Registrovao sam se treba mi taj program lol!

SAJANAC

Broj poruka : 2
Datum upisa : 04.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  Milos123 Ned Jun 16, 2013 3:28 pm

Ja sam se snasao kako da dodjem do sifre odredjene osobe, ali me sada zanima jel je moguce nekako da odradim da ukoliko promeni sifru znam u koju je promenjena ?

Milos123

Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

hakovanje facebook naloga! Empty Re: hakovanje facebook naloga!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu